Священики Української Греко-Католицької Церкви, які здійснюють своє душпастирське служіння у Каталонії, відвідали Генеральне консульство України в Барселоні.
Про це генконсульство України в Барселоні повідомило на своїй сторінці у Фейсбуці.
У дописі сказано, що після привітання з новорічними святами та освячення приміщення Генерального консульства відбулася дискусія для обговорення питань опіки та підтримки українських мігрантів і тимчасово переміщених осіб, а також актуальних ініціатив для України.
У консульстві України в Барселоні подякували духовенству УГКЦ за молитву, підтримку та солідарність.