Created with Sketch.

ДУМУ «Умма» нагородило орденами релігієзнавців Филипович та Сагана

11 березня, 14:07

У Києві 10 березня в головний мечеті Духовного управління мусульман України «Умма» провели урочистий іфтар за участі поважних гостей: представників органів державної влади, дипломатичного корпусу, народних депутатів, військовослужбовців, науковців, громадських і релігійних діячів.

Про це повідомила прес-служба ДУМУ «Умма».

"Рамадан має для мусульман особливе значення. Піст у цей місяць вчить нас терпінню, стійкості, емпатії, самоконтролю. Рамадан з одного боку це місяць випробувань, а з іншого — час, коли мусульмани намагаються проявляти свої найкращі якості: допомагати тим, хто цього потребує, підтримувати нужденних, пробачати інших. А ще Рамадан — це час братерства й гостинності. Тому мусульмани проводять такі іфтари, щоб розділити радість від завершення чергового дня посту з друзями, рідними, знайомими", - йдеться у повідомленні.

Під час урочистих іфтарів ДУМУ «Умма» відзначає своїми нагородами воїнів-мусульман, активістів, науковців, громадських діячів, які зробили внесок у розвиток і підтримку мусульманської спільноти України.

Відзнаки отримали:

Орденом «Аль-Фіда» були нагороджені:

Филипович Людмила Олександрівна
Саган Олександр Назарович

Медаллю «За служіння Ісламу та України» були нагороджені:

Загородній Роман Дмитрович

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Сьогодні, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
Вчора, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
Вчора, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
Вчора, 08:59