Created with Sketch.

Два єрархи УПЦ МП, священики та семінаристи здали кров для поранених бійців

21.10.2025, 14:33

Синодальний відділ з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів спільно із Синодальним відділом благодійності та соціального служіння УПЦ МП 20 жовтня провели акцію здачі крові для поранених військовослужбовців.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

До здачі крові долучилися вікарії Київської єпархії архиєпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Борівський Климент, а також священнослужителі, студенти Київських духовних шкіл та віряни.

Здача крові для військовослужбовців Збройних Сил України відбулася у приміщенні Центру гуманітарної та соціальної допомоги при Київській Митрополії УПЦ.

Забір здійснювала бригада Київського міського центру переливання крові.

Читайте також
Суспільство Навчання семінаристів в умовах війни на прикладі України є однією з тем 99-ї Пленарної асамблеї ROACO
21 жовтня, 10:57
Суспільство Нафтогаз профінансує відновлення Києво-Печерської лаври та кіностудії Довженка
21 жовтня, 09:02
Суспільство Конгрес мусульман України роздав 12 тонн жертовного м’яса
21 жовтня, 16:54
Суспільство Глава УГКЦ вручив відзнаку «Світле серце вдячності» салезіанину о. Михайлові Чабану
21 жовтня, 09:02