Синодальний відділ з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів спільно із Синодальним відділом благодійності та соціального служіння УПЦ МП 20 жовтня провели акцію здачі крові для поранених військовослужбовців.
Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.
До здачі крові долучилися вікарії Київської єпархії архиєпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Борівський Климент, а також священнослужителі, студенти Київських духовних шкіл та віряни.
Здача крові для військовослужбовців Збройних Сил України відбулася у приміщенні Центру гуманітарної та соціальної допомоги при Київській Митрополії УПЦ.
Забір здійснювала бригада Київського міського центру переливання крові.