Created with Sketch.

Дві громади на Київщині перейшли до ПЦУ

06.02.2024, 09:16

У селищі Коцюбинському Бучанського району Київської області релігійні громади Успіння Божої Матері та на честь святого великомученика Георгія Побідоносця проголосували за вихід з УПЦ МП та приєднання до ПЦУ.

Про це повідомив громадський активіст Сергій Возний.

“Розширюється кількість храмів, де більше ніколи не звучатиме молитва мовою окупантів і вбивць. Тільки українська молитва, за Україну і її людей! За перемогу і мир!

Щасливий бути причетним до великої справи, бачити результати, тому й надалі допомагатиму кожній громаді, яка робитиме кроки для викорінення московського впливу через Церкву.

Громада Коцюбинського, дякую вам за українську позицію і за мудрість!” – йдеться у дописі.

Читайте також
Міжконфесійне Предстоятель ПЦУ відвідав Митрополію Бельгії Вселенського Патріархату
Вчора, 15:02
Міжконфесійне РПЦ висвятила для чотирьох країн Африки нових священиків
06 лютого, 12:07
Міжконфесійне Релігійна громада на Житомирщині приєдналася до ПЦУ
06 лютого, 08:10
Міжконфесійне На Чернігівщині громада УПЦ МП перейшла до ПЦУ
06 лютого, 13:25