• Головна
  • Новини
  • Фестиваль християнської книги знайомить відвідувачів з новинками християнського книговидання...

Фестиваль християнської книги знайомить відвідувачів з новинками християнського книговидання

08.04.2010, 10:05
На думку організаторів, фестиваль відкриє можливість авторам та видавництвам знайти один одного, а відвідувачам ознайомитися з новинками християнського книговидання.

КИЇВ – У приміщенні Палацу спорту в Києві з 8 по 11 квітня проходить ярмарок християнських видавців на просторі СНД – IV Київський міжнародний фестиваль християнської книги. На думку організаторів, головними подіями для відвідувачів стане презентації авторами своїх книг, зокрема, роману «Зваблення Єви Фольк» про християн Третього Рейху. А для видавництв майстер-класи з редагування авторських рукописів, авторського права та колористики у поліграфічному дизайні.

Як повідомив РІСУ Микола Малуха, прикметною особливістю видавничого форму є прагнення доносити християнську книгу світському читачеві. «Вже другий рік поспіль наш фестиваль проводить виставку разом з Київським міжнародним книжковим ярмарком «Медвін», що свідчить про бажання виходити за вузькі рамки християнського світу і пропонувати свою продукцію світській публіці», – розповідає організатор Київського фестивалю Тарас Бойко.

Відвідувачі фестивалю ознайомляться з книжковими новинками таких відомих видавництв як видавництво Біблійно-богословського інституту святого апостола Андрій (Росія), Українське Біблійне Товариство, Видавництво Християнського біблійного братства св. апостола Павла та інші. Географія учасників охоплює США, Росію, Білорусь та Україну.

Головною подією фестивалю стануть авторські презентації. Зокрема, американський письменник Девід Бейкер представить публіці свої останні романи – «Паломники обітниці» та «Зваблення Єви Фольк». «Паломники обітниці» закінчує середньовічну трилогію «Мандри душі», що присвячена дитячому хрестовому походу. Спеціально для презентації книги був випущений музичний альбом балад, написаних Куртом Джонсоном (екс Bon Jovi), який отримають власники книг цієї серії.

Для написання роману про християн часів нацистської Німеччини «Зваблення Єви Фольк» автор брав інтерв’ю з безпосередніми учасниками тих подій, зокрема з Манфредом Роммелем (сином німецького фельдмаршала Ервіна Роммеля) і ветераном Ваффен СС Йоханом Фоссом.

Також презентують свої книги віце-президент фонду «Духовне відродження» Михайло Черенков («Європейська Реформація та український євангельський протестантизм: ідентичність віросповідних засад і особливість соціокультурних трансформацій»), білоруський автор Олександр Жибрик («Йов: на зустріч із справжнім Богом, або назад до втраченої людяності» і «Давид: суперечності людського серця») та решта.

У рамках фестивалю відбудеться нагородження дипломами "Книжкова полиця християнина" книг-лідерів продажів 2009 року. Будуть підведені підсумки першого конкурсу християнської літературної критики.

Для видавців, за ініціативи Школи християнського книговидання, пройдуть майстер-класи з редагування авторських рукописів і перекладних текстів (спікер професор Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Микола Тимошик), авторського права (спікер - кандидат філологічних наук Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Катерина Афанасьєва) та колористика в поліграфічному дизайні (спікер  художник, доктор філософських наук, член Всесвітньої асоціації колористів Стефан-Арпад Мадера).

На думку організаторів, фестиваль відкриє можливість авторам та видавництвам знайти один одного, а відвідувачам ознайомитися із новинками християнського книговидання.