Фестиваль сім’ї у Львові: об’єднуємо родини та допомагаємо військовим

30 травня, 18:22
Анонс
Фестиваль сім’ї у Львові: об’єднуємо родини та допомагаємо військовим - фото 1
З нагоди Міжнародного дня дитини 1 червня у Львові відбудеться “Фестиваль сім’ї” під гаслом “Здорова родина — здорова Україна”.

Львів’яни зможуть не лише цікаво та весело провести час, а й доєднатися до збору коштів на один із проєктів, який організовує ГО "Українські мурахи" — "Канікули в горах" для сімей загиблих воїнів.

Фестиваль сім’ї у Львові: об’єднуємо родини та допомагаємо військовим - фото 135148

“Сім’я – це суспільство в мініатюрі, від цілісності якого залежить безпека всього великого українського суспільства. Захід передбачає створення спільного дозвілля для сімей та молоді, культивування християнських цінностей та презентацію тематичних соціальних проєктів”, — коментують організатори фестивалю.

"Фестиваль сім’ї" стане центральною подією "Місяця сім’ї" – серії заходів на сімейну тематику, які організовують Церкви Євангельських Християн-Баптистів у співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами з 12 травня (День матері) по 16 червня (День батька).

Ціль події — не лише подарувати добрий час разом, а й сприяти соціальній згуртованості, підтримати сім’ї українських військовослужбовців, які заплатили дуже дорогу ціну і втратили на війні справжнього героя — тата та чоловіка.

Фестиваль відбудеться 1 червня з 13:00 до 18:00 год на площі перед пам’ятником Івана Франка.

Всього на площі буде 32 різноманітні локації, які будуть цікаві дорослим, дітям, підліткам та молоді. Кожен з учасників зможе обрати щось ближче до смаку.