Created with Sketch.

Глава російських старообрядців сподівається, що мета “СВО” буде досягнуто

08.11.2024, 10:31

Предстоятель Російської Православної Старообрядницької Церкви митрополит Московський Корнилій (Титов) 2 листопада взяв участь у XVI Асамблеї Русского мира.

Про це повідомляє ТГ-канал Християни проти війни.

Зокрема, він погодився із твердженням, що “Росія – це Новий Ковчег, через який має врятуватися людство!”.

“Ми дуже вдячні нашому президентові за те, що він повертає Росію до її моральних джерел. Ми, старообрядці, молимося про те, щоб Господь примудрив нашого головнокомандувача і він привів нас до тих цілей, які були поставлені на початку СВО: щоб поряд з нашими кордонами не було жодної агресивної сили НАТО і щоб були надійно захищені російські люди та російська мова там, де вони історично проживають. Наш президент і народ кинули виклик сатанізму, що повзе на нас. І весь світ зараз дивиться, чим закінчиться це протистояння. Не маю сумніву, перемогою, як було і раніше в історії Росії”.

Читайте також
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Суспільство На Трампа справили враження фото Києво-Печерської лаври після удару РФ
08 листопада, 10:36