Глава УГКЦ дав психологічні поради молоді

06.10.2020, 09:07
Католики
Глава УГКЦ дав психологічні поради молоді - фото 1
Патріарх Святослав під час онлайн зустрічі з молоддю відповів на питання, які цікавлять сучасних молодих людей. Серед них було чимало питань психологічного характеру.

Як себе пробачити? «Це є справді непросте завдання духовного зцілення, яке ми відчуваємо як необхідний крок в духовному житті кожного віруючого християнина», – сказав Глава УГКЦ.

Він відзначив, що деколи ми можемо до себе строгіше ставитися, ніж, інколи, наші ближні. «Такого типу вимогливість, чування над тим, чим і як ми живемо є лише першим кроком звільнення від зла. Наступний крок – це є так дивитися на себе самого, як на мене дивиться Господь Бог. Так ставитися до себе, як ставиться до мене мій Бог і Спаситель. Тоді ми скажемо ще глибше – так простити собі самому, як мене прощає мій Бог», – зазначив він.

За його словами, таке самопрощення, оздоровлення, звільнення від особистого гріха нерозривно пов'язане з нашою молитвою, з нашим стосунком з Господом Богом.

«Бо це Він дає нам силу не тільки не чинити зло, а й простити себе самого. Якщо я справді куштуватиму Божу любов, смакуватиму радість прощення, тоді я сам себе зможу простити. Нехай Господь Бог, – попросив Предстоятель УГКЦ, – поможе вам відкрити усю повноту правди про себе самих себе, щоб ви побачили, що у Божих очах ви вартуєте набагато більше ніж у власних», – сказав Блаженніший Святослав.

13 вересня Блаженніший Святослав провів онлайн-зустріч із молоддю під час фестивалю «Вітер На-Дії». Спілкування складалося з двох частин: слова Глави УГКЦ та відповідей на питання молоді. Не на всі запитання він встиг відповісти під час ефіру.