Глава УГКЦ: «Кров невинних дітей є на руках злочинців, які розпочали цю війну»

16 березня, 14:20
Католики
Глава УГКЦ: «Кров невинних дітей є на руках злочинців, які розпочали цю війну» - фото 1
У своєму щоденному воєнному зверненні на 21-й день війни Патріарх Святослав розповів, що минулої ночі дружина священика УГКЦ в Славутичі в холодному пологовому будинку, при свічках, без світла, народила козака для України. "Це священниче подружжя є символом нашої Церкви, яка дає надію і дарує життя своєму народові", - сказав Глава УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ привітав отця Юрія Логазу, який перебуває в повному оточенні в Славутичі, і запевнив, що «він є в наших молитвах».

Глава УГКЦ відзначив, що ми входимо у четвертий тиждень цієї великої трагедії нашого народу і нашої держави, але відчувається, що Україна починає перемагати.

«Українське військо не лише зупинило ворога, а й починає контратакувати. Ми вже починаємо звільняти свої міста і села, починаємо звільняти нашу українську землю», – каже Блаженніший Святослав.

Водночас, за його словами, говорять про дуже небезпечний момент цієї війни. «Ворог починає тактику тотальної війни, бездумно знищує наші міста і села, бомбардує все, що може, – зауважив Предстоятель і наголосив: – Але Україна бореться! Україна вірить у свою перемогу!»

Блаженніший Святослав відзначив, що, дивлячись на дітей України, які страждають від війни, людське серце не може не стискатися від болю і жалю. За даними ЮНІСЕФ, щосекунди одна дитина в Україні стає біженцем. Близько ста дітей загинуло під час бомбардувань, це згідно з офіційними даними. Ще більша кількість отримали поранення. «Кров невинних дітей є на руках злочинців, які розпочали цю війну», – наголошує Глава Церкви.

«Тому ми молимося сьогодні за дітей України. Воюємо за їхнє майбутнє. Боремося за мир і мирне небо саме для них», – переконує Глава УГКЦ.