У Вербну неділю, 13 квітня, біля Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав освятив великодні паски та кошики, які вже невдовзі вирушать на східний фронт — до наших захисників.
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Цьогоріч традиційно Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ у співпраці зі Службою військового капеланства Збройних Сил України організовує від’їзд семи міжконфесійних мобільних груп.
Упродовж Великодніх свят вони служитимуть на лінії фронту, підсилюючи штатних військових капеланів, які особливо в цей період потребують підтримки, зокрема з боку волонтерів-капеланів.
До складу однієї з таких груп долучиться і владика Богдан Манишин, голова Департаменту військового капеланства УГКЦ.