Created with Sketch.

Глава УГКЦ привітав екзарха Донецького з 45-річчям

18.05.2025, 15:09

Глава УГКЦ Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів привітав Донецького екзарха Максима Рябуху з 45-річчям.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У вітальній грамоті Глава УГКЦ висловив вдячність Господеві «за дар Вашого життя, святительського служіння та за інші дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого жертовного служіння Богові та Церкві».

«Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові», — зазначив Блаженніший Святослав.

Патріарх додав, що, «на жаль, свій день народження Ви святкуєте під час жорстокої війни, яку приніс в Україну російський окупант і агресор. Перебуваючи в горнилі воєнних дій, Ви, як добрий пастир, потішаєте Божий люд словами вічного Євангелія, кріпите його Святами Тайнами».

«Прохаючи в милосердного Господа винагородити Вас сторицею, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Зичимо Вам рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і народу. Хай Господь збереже Ваше життя від усіх небезпек та дарує Вам многії і благії літа!» — побажав Блаженніший Святослав.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
Вчора, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
Вчора, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
18 травня, 10:55