Владика Андрій Хім’як, єпископ-помічник Київської архиєпархії та Секретар Синоду єпископів УГКЦ, 13 квітня відзначив 45-річний ювілей. Із цієї нагоди Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав архиєрея особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ під час Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.
Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
«У цей світлий і радісний день щиро дякуємо Господу Богові за безцінний дар Вашого життя та покликання — служити Йому вірно й жертовно в лоні святої Церкви для добра Божого люду», — зазначив Предстоятель УГКЦ у вітальній грамоті.
Окремо Блаженніший Святослав відзначив таланти й ревність архиєрея у служінні: «Дякуємо також за всі таланти й ласки, якими Господь щедро Вас наділив і які Ви з великою ревністю примножуєте у своєму служінні».
Предстоятель УГКЦ наголосив, що духовенство та миряни Київської архиєпархії мають у владиці Андрієві «взірець ревної молитви та чутливості до потреб ближнього», а також високо оцінив його служіння у загальноцерковних структурах — Секретаріаті Синоду єпископів УГКЦ і Душпастирській раді Патріаршої курії.