Created with Sketch.

Глава УГКЦ привітав владику Андрія Хім’яка з 45-річчям

14 квітня, 10:23

Владика Андрій Хім’як, єпископ-помічник Київської архиєпархії та Секретар Синоду єпископів УГКЦ, 13 квітня відзначив 45-річний ювілей. Із цієї нагоди Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав архиєрея особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ під час Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«У цей світлий і радісний день щиро дякуємо Господу Богові за безцінний дар Вашого життя та покликання — служити Йому вірно й жертовно в лоні святої Церкви для добра Божого люду», — зазначив Предстоятель УГКЦ у вітальній грамоті.

Окремо Блаженніший Святослав відзначив таланти й ревність архиєрея у служінні: «Дякуємо також за всі таланти й ласки, якими Господь щедро Вас наділив і які Ви з великою ревністю примножуєте у своєму служінні».

Предстоятель УГКЦ наголосив, що духовенство та миряни Київської архиєпархії мають у владиці Андрієві «взірець ревної молитви та чутливості до потреб ближнього», а також високо оцінив його служіння у загальноцерковних структурах — Секретаріаті Синоду єпископів УГКЦ і Душпастирській раді Патріаршої курії.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
Вчора, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
Вчора, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
14 квітня, 10:55