Апостольський екзарх для українців візантійського обряду у Німеччині та країнах Скандинавії владика Богдан Дзюрах 15 лютого відзначив 20-річчя єпископської хіротонії. З цієї нагоди Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав ювіляра особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ.
Про цен повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Блаженніший Святослав урочисто вручив владиці Богдану Дзюраху Патріаршу грамоту з нагоди його ювілею після Архиєрейської Божественної Літургії в архикатедральному соборі святого Івана Хрестителя в Куритибі (Бразилія).
У привітанні Предстоятель наголосив, що цей ювілей є знаком Божого благословення для Церкви та свідченням плідного архиєрейського служіння владики Богдана.
«Дякуємо Господеві за дар Вашого життя та святительського служіння, яким Ви вірно служите Церкві та рідному народові. Двадцять років тому в соборі Святого Юра у Львові з рук світлої пам’яті слуги Божого Любомира Ваша єпископська хіротонія стала початком плодоносного служіння для нашої Церкви, що розвивалася на терені Київської архиєпархії після повернення Глави Церкви до Києва».
Відтак Глава УГКЦ відзначив ревну і довголітню працю владики Богдана як Секретаря Синоду єпископів, адміністратора Патріаршої курії, куріального єпископа та викладача Київської духовної семінарії. Він також наголосив, що для отців і мирян екзархату в Німеччині владика є прикладом служіння й милосердя, «особливо вдопомозі постраждалим від війни в Україні».
«Прохаючи в Господа Бога, щоб Він і надалі провадив Вас своєю благодаттю. Складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Прийміть наші вітання та побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви — на многії і благії літа», — побажав Патріарх УГКЦ.