Created with Sketch.

Глава УГКЦ привітав владику Івана Кулика із 45-річчям

17.03.2024, 09:00

Владика Іван Кулик, єпископ Камʼянець-Подільський, 16 березня 2024 року відзначив 45-річчя від дня народження. З цієї нагоди Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав його особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ.

За повідомленням Депараменту інформації УГКЦ, Глава Церкви зазначив, що владика Іван вже багато років подає священикам УГКЦ приклад доброго пастиря.

«Цього святкового дня, — йдеться у вітальній грамоті, — дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та за інші дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого жертовного служіння Богові та Церкві».

«За відносно короткий час Вас встигли полюбити віряни Кам’янець-Подільської єпархії, для яких Ви стали турботливим батьком і ревним проповідником Христової правди. Хай Пресвята Богородиця, прославлена в Жировицькій іконі, кріпить Вас на силі та хоронить від усякого зла», — додав на завершення Глава УГКЦ.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
17 березня, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
17 березня, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
17 березня, 10:55