Глава УГКЦ привітав владику Йосафата Говеру з 15-річчям єпископської хіротонії

07.04.2023, 11:01
Католики
Глава УГКЦ привітав владику Йосафата Говеру з 15-річчям єпископської хіротонії - фото 1
Глава УГКЦ Святослав особисто та від імені Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав екзарха Луцького владику Йосафата Говеру з 15-річчям єпископської хіротонії.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Ваша архиєрейська хіротонія стала великим благословенням для нашої Церкви — після довгих років очікування наші вірні на Волині отримали свого владику. Ви виправдали сподівання наших мирян, священнослужителів і монашества, ставши для них добрим проповідником Господнього Євангелія, люблячим батьком і ревним виконавцем Божої волі», — мовиться у привітанні.

Нині важко назвати число людей, пише Глава УГКЦ у вітальному листі, яких ви навернули через свою проповідь, які отримали від вас розраду і полегшення в Таїнстві Сповіді, яких через ваші руки наситив Господь своїми пречистими Тілом і Кров’ю для вічного життя, які одержали завдяки вам дар священства, батьківське благословення та підтримку. А скільки вдячних душ моляться за вас у небі, що сподобилися ввійти в Царство Небесне…

Блаженніший Святослав побажав владиці Йосафатові й надалі бути для нашого народу та всіх людей ясним світильником Божої правди та добрим пастирем Христового стада.