Created with Sketch.

Глава УГКЦ привітав владику Михайла Бубнія з 10-річчям єпископської хіротонії

25.03.2024, 13:08

Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду єпископів УГКЦ привітав екзарха Одеського, адміністратора Кримського екзархату і голову Патріаршої комісії у справах монашества владику Михайла Бубнія з нагоди 10-річчя єпископської хіротонії.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Архиєрейська хіротонія владики Михайла відбулася 10 років тому у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.
«На жаль, цей ювілей, — зазначив Патріарх, — Ви святкуєте під час жорстокої війни, яка своїм руйнівним жалом пронизує і нашу Одещину».

Глава УГКЦ зауважив, що архиєрейське служіння владики Михайла, особливо в цей тяжкий час, сповнене пастирською турботою про вірних нашої Церкви, для яких він став дбайливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод.

«Священики у Вашій особі віднаходять приклад для наслідування в молитві, ділах милосердя та стійкості у вірі в час випробувань», — додав він.

«Прийміть наші сердечні вітання та побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви — на многії і благії літа. Зичу Вам якомога швидше дочекатися доброї звістки про переможний мир!» — побажав Глава УГКЦ екзарху Одеському.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
25 березня, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
25 березня, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
25 березня, 10:55