Created with Sketch.

Глава УГКЦ привітав владику Володимира Ющака з 25-річчям єпископської хіротонії

19.06.2024, 13:03

Блаженніший Святослав особисто від себе та від імені Синоду єпископів УГКЦ привітав єпарха Вроцлавсько-Кошалінського владику Володимира Ющака з нагоди 25-річчя єпископської хіротонії.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«На жаль, цей ювілей Ви святкуєте під час жорстокої війни, яка своїм руйнівним жалом пронизує Україну і холодним відголоском торкає Польщу. Ваше архиєрейське служіння, особливо в цей тяжкий час, сповнене пастирською турботою про вірних нашої Церкви та любов’ю до всіх, хто, рятуючи власне життя, покинув домівку і опинився в гостинній Польщі», — зазначено у вітальній грамоті.

Єпископська хіротонія владики Володимира відбулася 19 червня 1999 р. у Вроцлаві. Головним святителем був митрополит Перемишльсько-Варшавський Іван Мартиняк. Владика Володимир для свого єпископського герба вибрав заклик: «Вгору піднесімо серця!», яке є проголошенням символу віри, щоб підкреслити вірний шлях до небесної батьківщини, до дому Отця Небесного.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
Вчора, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
Вчора, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
19 червня, 10:55