Created with Sketch.

Глава УГКЦ привітав єпископа Івана Кулика із 20-річчям священства

08.05.2025, 11:41

8 травня єпарх Кам’янець-Подільський Іван Кулик відзначає 20-річчя від дня священничих свячень. З цієї нагоди Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав привітав єпископа, склавши йому щиру подяку та благословення.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Особисто та від імені Синоду Єпископів нашої Церкви вітаємо Вас із ювілеєм, який став великим благословенням для вірних нашої Церкви», — йдеться у привітальній грамоті.

Глава УГКЦ із вдячністю згадав початки священничого шляху владики Івана, зокрема день його свячень, що відбувся 20 років тому у відпустовому центрі «Зарваниця» з рук владики Василя Семенюка, тоді ще єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської єпархії.

Окрему увагу Блаженніший Святослав звернув на ревне служіння єпископа Івана Кулика в Італії, де він упродовж багатьох років був душпастирем для українських мігрантів: «Як ревний священнослужитель, протягом багатьох років Ви опікувалися вірними нашої Церкви на терені Італії, ставши для них духовним порадником, захисником їхніх прав. Понад десятиліття Ви опікувалися парафією Сергія і Вакха в Римі, заслуживши собі, як добрий душпастир, повагу і авторитет».

Глава УГКЦ також наголосив, що цей шлях вірного служіння став підготовкою до архиєрейського служіння в Україні: «Усе це готувало Вас до прийняття більш відповідального — архиєрейського — служіння, за що складаємо Богові нашу вдячність».

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
08 травня, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
08 травня, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
08 травня, 10:55