Created with Sketch.

Глава УГКЦ привітав єпископа Володимира Фірмана із 25-річчям священства

08.10.2025, 13:31

Глава УГКЦ Святослав привітав єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Володимира Фірмана з нагоди 25-річчя його священничих свячень.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У привітанні від імені Синоду єпископів УГКЦ Предстоятель наголосив, що цей ювілей став великим благословення для вірних Церкви:

«Сьогодні молитовно пригадуємо, як чверть століття тому з рук владики Михайла Сабриги Ви отримали священничі свячення. Належно цінуємо Ваші роки навчання в Люблінському католицькому університеті та Українському католицькому університеті. Завдяки здобутим знанням, особистим талантам і наполегливій праці Ви зуміли розбудувати й розвинути Марійський відпустовий центр „Зарваниця“, який нині знаний у світі як духовна перлина нашої Церкви».

Блаженніший Святослав також відзначив вагомий внесок владики Володимира у становленні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, якій він віддано служив як багаторічний економ. Усе це, за словами Глави УГКЦ, стало належною підготовкою до прийняття ще відповідальнішого архиєрейського служіння.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
08 жовтня, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
08 жовтня, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
08 жовтня, 10:55