Created with Sketch.

Глава УГКЦ привітав єпископа Володимира Фірмана з 50-річчям

08 травня, 15:09

8 травня свій 50-річний ювілей з дня народження відзначає єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії владика Володимир Фірман.

Із цієї нагоди Блаженніший Святослав привітав архиєрея особисто та від імені Синоду єпископів, передає Департамент інформації УГКЦ.

«Дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та за інші дари, якими Він так Вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого жертовного служіння Богові та Церкві», — звернувся Предстоятель до ювіляра у вітальній грамоті.

Глава УГКЦ наголосив, що служіння владики Володимира принесло рясні плоди для Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, зокрема відзначивши його внесок у розвиток Марійського духовного центру в Зарваниці.

«Під час цієї жорстокої війни Ви проповідуєте Божу перемогу над смертю — зміцнюючи Божий народ у вірі та духовній силі. Численними ділами милосердя щодо потребуючих Ви сповнюєте євангельську заповідь нашого Господа», — підкреслив Патріарх.

Блаженніший Святослав висловив подяку та визнання владиці-ювілярові, запевнив у молитві та побажав Божого благословення, фізичних і духовних сил, а також опіки Пресвятої Богородиці.

«Нехай Господь винагородить Вас сторицею за Ваші старання, а Пресвята Богородиця, прославлена у Зарваниці, охороняє від зла та вимолює потрібні ласки. Многая і благая літа!» — побажав Глава УГКЦ.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
08 травня, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
08 травня, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
08 травня, 10:55