Created with Sketch.

Глава УГКЦ розповів, чи гріх бажати смерті Путіну

21.01.2023, 13:24

Глава УГКЦ Святослав Шевчук в інтерв’ю Українській правді розповів, як українцям зараз правильно ставитися до росіян з християнської точки зору та чи гріх бажати смерті Путіну.

У глави УГКЦ поцікавилися, чи гріх бажати смерті. На що Блаженніший Святослав відповів, що так, бо це гріх.

“Так, гріх. Тому що коли я бажаю смерті іншому, я сам вмираю. Це дуже делікатна річ під час війни. Часом мушу зупинити агресора, навіть ціною його власної смерті. Тоді я маю обрати життя для свого народу, своєї Батьківщини, свого народу”, – пояснив першоєрарх.

В нього уточнили, чи гріх бажати смерті Путіну. Перед відповіддю Глава УГКЦ зробив паузу та засміявся.

“Ой, треба буде за нього каятися”, – сказав Патріарх Святослав.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
21 січня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
21 січня, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
21 січня, 08:59