Created with Sketch.

Глава УГКЦ висловив солідарність хорватам

28.03.2020, 14:36

У зв’язку із потужним землетрусом, який стався 22 березня у Хорватії, Глава УГКЦ надіслав листи солідарності на ім’я кардинала Йосіпа Бозаніча, архиєпископа Загреба, та єпископа Зеліміра Пульїча, президента Єпископської конференції Ховатії.

У зв’язку із потужним землетрусом, який стався 22 березня у Хорватії, Глава УГКЦ надіслав листи солідарності на ім’я кардинала Йосіпа Бозаніча, архиєпископа Загреба, та єпископа Зеліміра Пульїча, президента Єпископської конференції Ховатії. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У столиці  Хорватії руйнівний землетрус спричинив поранення десятків людей і значні пошкодження інфраструктури, зокрема було пошкоджено один зі шпилів головного кафедрального собору країни. У листах солідарності та підтримки, звернених до архиєпископа Загреба та президента Єпископської конферненції, Блаженніший Святослав побажав хорватському народу якомога швидше подолати руйнівні наслідки землетрусу та запевнив «у постійних молитвах за рідний для нас хорватський народ». 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Сьогодні, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Сьогодні, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Сьогодні, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28