Глава УГКЦ висловив співчуття владиці РКЦ Віталію Кривицькому з приводу відходу до вічності матері

29.12.2020, 08:00
Католики
Глава УГКЦ висловив співчуття владиці РКЦ Віталію Кривицькому з приводу відходу до вічності матері - фото 1
Мати єпископа упокоїлася 27 грудня 2020 року на 83-му році життя.

«Із великим сумом сприйняв я звістку про те, що упокоїлася Ваша мати Людмила. Прийміть мої щирі співчуття та запевнення в молитвах за новопреставлену», – пише Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, в листі-співчуття до владики Віталія Кривицького, ординарія Києво-Житомирської дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Мама – це найдорожча особа для кожного з нас. Вона не тільки дає нам життя, а й частинку свого тіла, частину себе. Ми настільки з’єднані з нею невидимими узами, що коли вони обриваються, відчуваємо неймовірний біль і самотність. Проте, як віруючі люди, ми втішаємо себе думкою, що близька людина не покинула нас назавжди, а через смерть, що для нас є пасхою, переставилася до вічного радісного життя зі своїм Творцем і у вічності ми з нею зустрінемося», – йдеться у листі-співчуття Глави УГКЦ.

«Ми дякуємо Богові, що пані Людмила належно виховала свого сина, який вибрав шлях священнослужіння і став єпископом Христової Церкви. Хай Господь зарахує їй ці старання і, вислухавши Ваші синівські молитви, прийме її до свого Небесного Царства», – пише Глава УГКЦ.