Глава УГКЦ закликав світ захистити тих українців, яких окупанти насильно депортують до Росії

30 березня, 08:30
Україна і світ
Глава УГКЦ закликав світ захистити тих українців, яких окупанти насильно депортують до Росії - фото 1
«Не бійтеся чинити добро! Не дайте дияволові залякати вас, звести вас із дороги християнської і загальнолюдської праведності!». Такий заклик зробив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 34-й день війни РФ проти України.

«Сьогодні росія погрожує всім тим, хто хоче чинити добро Україні. Не бійтеся! Не бійтеся чинити добро! Не бійтеся бути солідарними з тими, хто страждає! Бо добро має свою силу і завжди перемагає. Поборюймо страх перед дияволом, і він втече від нас», – додав Глава УГКЦ.

Предстоятель відзначив, що українські мирні міста і села продовжують здригатися від бомб і вибухів.

«Але Україна стоїть. Україна бореться. Навіть більше, українське військо звільняє наші міста і села, а наш народ дивує цілий світ своєю мужністю, здатністю до борні. Ми справді відчуваємо, що ця війна є вітчизняною, хоча небажаною, безглуздою. Але ми боронимося і захищаємо свій народ і Батьківщину», – сказав Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ відзначив, що цими днями ми побачили, яке жахіття залишає за собою окупант у наших містечках і селах, зокрема після їхнього звільнення. Це не тільки понівечені будівлі, а й понівечені людські долі, понівечені тіла тих, кого піддавали тортурам, над ким знущалися.

«Людей насильно депортують до росії, – з прикрістю відзначив Предстоятель, – забирають у них паспорти, видають їм тимчасові документи і вивозять аж на острів Сахалін, на дальній схід росії, де вони не мають права упродовж двох років покидати цього призначеного місця заслання. Ми бачимо, що як колись за сталінських часів депортували цілі народи з їхньої землі, так само сьогодні роблять на українських землях».

Патріарх Святослав закликав увесь світ стати на захист нашого народу, щоб українці жили на рідній українській землі. І ніхто більше не заганяв їх у неволю, як це було протягом століть.