• Головна
  • Новини
  • Глави християнських Церков вітають українців із Різдвом Христовим...

Глави християнських Церков вітають українців із Різдвом Христовим

24.12.2014, 12:15
Глави християнських Церков вітають українців із Різдвом Христовим - фото 1
Бог явився на землю і ми побачили ідеального чоловіка з незбагненною гідністю людської особистості. До втілення Христа людство навіть не могло собі уявити наскільки цінною є людська особистість.

«Бог явився на землю і  ми побачили ідеального чоловіка з незбагненною гідністю людської особистості. До втілення Христа людство навіть не могло собі уявити наскільки цінною є людська особистість.

383497185.gif-7.gifМи молимося, щоб кожен міг відчути радість поваги до людської особистості. Ми також молимося за припинення усіх форм насильства, які можуть бути подолані тільки через любов, яку пропагує Спаситель наш Христос. Нехай благодать, безмежна милість і прихильність новонародженого і втіленого Господа у славі миру і любові буде з усіма вами», - наголошує у Різдвяному вітанні Патріарх Константинопольський ВАРФОЛОМІЙ.

 

Онуфрій.pngРіздвяне послання Предстоятеля УПЦ (МП)  Митрополита Київського і всієї України Онуфрія:

"У ці святі дні ми з любов’ю і благоговінням згадуємо Віфлеємську печеру і народження в ній Сина Божого, Який став через це Сином Людським… Знаменним є те, що Син Божий прийняв на Себе людську плоть не від знатних і сильних людей цьогосвіту, а від простої, чистої і непорочної Діви, душа Якої горіла любов’ю до Свого Творця. Цим Господь показує, що Він прийшов у світ не для того, щоб скористатися послугами та досягненнями людства, а для того, щоб людству послужити і допомогти досягнути райського життя…Людино, пам’ятай про це і постарайся наповнити своє життя вдячною любов’ю до свого Спасителя. Підкори свій розум і свою волю Тому, Хто тебе створив, викупив і постійно піклується про тебе. Намагайся вивчати й пізнавати закони Христові та виконуй їх, бо в них — щастя твого життя і життя кожної людини, що мандрує стежками земного буття (Пс. 118,1). Якщо ти, людино, створюєш закони для земного життя, пильно дивись, щоб вони були згодні з законами Бога. Якщо це буде не так, то навіть якщо й уся земля аплодуватиме тобі й вихвалятиме твої закони як найвищі та найгуманніші, від твоїх законів буде пахнути тлінням і вони принесуть тобі смерть, бо життя людини не в хитросплетіннях мудрості людської, а в простоті Божественної волі (Пс. 29,6).

«Бажаю Вам зачаруватися делікатністю Спасителя і зрозуміти, що Його народження, момент Вифлеєму, потрібно продовжити у часі".

завантаження-(2).gifНе дозвольмо, щоб Різдво Христове обмежилося шопкою, гарно оздобленими ялинками, приємними колядками і сердечними побажаннями. Ісус, який приходить на землю, не хоче бути тільки гостем в наших серцях, прагне бути мешканцем. Потрактуймо Ісуса серйозно, жертвуючи Йому не лише декілька хвилин, чи крихту люб’язності. Дитина, яка народжується у Вифлеємі, повинна в нас зростати. Євангелія, яку нам пропонує Господь, повинна формувати нашу щоденність.

І тоді Бог миром, милосердям, справедливістю, добротою переповнюватиме наші серця, наші сім'ї, Україну та увесь світ», - йдеться у Різдвяному привітанні Митрополита Львівського Архиєпископа РКЦ в Україні Мечислава МОКШИЦЬКОГО.

ima-d.gif«У різдвяні дні, коли небесне благовістя про мир по-особливому сприймається серцем, коли ангельська пісня про благовоління Боже до людей переможно лунає в наших храмах і слова «з нами Бог» наповнюють радістю наші душі, – помолимось Господу – щоб Він дарував нам перемогу над видимими і невидимими ворогами і мир в Україні і в усьому світі.
Якщо ми віримо, що з нами Бог, і сповідуємо народження Сина Божого у Вифлеємі для спасіння роду людського від усякого зла, від гріха і смерті, то невже Він не приведе нас до кращого майбутнього?! Нам треба для цього покаятися в гріхах і беззаконнях і бути справжніми християнами. А ознаки відродження духовності в народі ми бачимо в любові до України і в жертовності народу. Це – ознака любові до ближніх. Церква закликає всіх християн, всіх людей доброї волі робити все можливе для відродження і для миру в усьому світі», - пише Патріарх УПЦ КП ФІЛАРЕТ (Денисенко) у своєму вітанні.

T1.gif-6.gif«Серед темної ночі непевності й тривоги звучить прадідівська коляда, розвіваючи смуток та всілякі негаразди... З цим різдвяним благовістям прагну відвідати кожну домівку добрих людей, які приймають до себе новонародженого Бога і Спасителя та радіють Різдвом Христовим!

Сьогодні линемо з різдвяним привітом до наших воїнів, які святкують цей величний празник у холодних окопах та бліндажах на передовій і готові грудьми закрити свій народ. Зі святковим віншуванням добра і гаразду заходимо до тих, хто втратив свою домівку та тепло рідної сім’ї.

Зі співом ангелів про мир на землі та славу на висотах завітаймо сьогодні до тих, хто сумує через втрату рідних та близьких, хто страждає від отриманих ран і тих, хто в полоні й ув’язненні. Як у цю різдвяну ніч радість перемагає смуток, а небесне світло – темряву, так нехай у своєму Різдві наш Спаситель сповнить нас силою звитяги добра над злом, правди над неправдою, і небесний мир хай здолає війну.  

Усім нашим вірним в Україні і на поселеннях з усього серця зичу веселих свят Різдва Христового, смачної куті та дзвінкої коляди!», - зазначає у своєму вітанні Патріарх УГКЦ СВЯТОСЛАВ (Шевчук).

Михайло Паночко"З Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! Сердечно вітаю вас, дорогі служителі Христові, сестри і брати! – звертається Старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло ПАНОЧКО. - Незважаючи на дуже складні та болючі процеси в нашій країні, ми прожили 2014 рік в особливій духовній атмосфері. Нам довелося і ще доводиться зустрічатися з викликами, про які ми й не думали на порозі 2014 року. Але Господь нас не залишив ні на хвилину. Тож варто щиро подякувати Йому за охорону і турботу, а також за випробування, що випали на долю наших церков у східній Україні.

Власне, у такий неспокійний світ і прийшов Спаситель світу, щоб дати Свій спокій, а світло Вифлеємської зорі осяяло мільйони душ, що блукали в темряві, і такими колись були й ми з вами.

Нехай у році, що гряде, зміцніє Віра наша, хай укріпить нас Надія на Бога й Спаса нашого Ісуса Христа і прикрасить наші душі Любов Божа, яка виливається Духом Святим!"

Постійно пам’ятаймо, що Ісус – Еммануїл, що означає «З нами Бог».

 Відеовітання Голови Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн Баптистів Валерій АНТОНЮК