Created with Sketch.

"Гнана" Церква: У Луцьку УПЦ МП збудує храм

13.07.2021, 17:24

Архиєпископ Волинський і Луцький Нафанаїл 11 липня звершив чин закладки нового храму на честь Волинської ікони Божої Матері у Луцьку.

Про це повідомляється на сайті "Православна Волинь".

Спершу владика очолив Літургію у тимчасовому храмі на честь Волинської ікони Божої Матері, що у Луцьку на вул. Львівській.

Опісля Літургії владика Нафанаїл звершив чин закладки нового храму. На завершення архіпастир нагородив активних прихожан храму медалями Волинської ікони, а також побажав настоятелю громади та парафіянам допомоги у подальших трудах.

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
13 липня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
13 липня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
13 липня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
13 липня, 09:59