"Гнана" Церква: УПЦ МП освятила храм в лікарні на Харківщині

31 травня, 10:11
Суспільство
"Гнана" Церква: УПЦ МП освятила храм в лікарні на Харківщині - фото 1
30 травня митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей звершив освячення храму в Ізюмській Центральній міській лікарні (ЦМЛ) Піщанської Божої Матері на честь святителя Луки, архиєпископа Сімферопольського і Кримського.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Після завершення чину освячення митрополит Єлисей виголосив проповідь та подякував голові відділу соціального служіння і милосердя архимандриту Симеону (Негрецькому), який несе послух духовного наставника в Ізюмській ЦМЛ за понесені труди та створення лікарняного храму.

Орденом святителя Луки, архиєпископа Кримського були удостоєні архімандрит Симеон (Негрецький), Дмитро Іванович Зінов’єв і Надія Павлівна Пишняк; медаллю Піщанської ікони Божої Матері І ступеня була нагороджена Олена Свиридівна Ловас; грамотами Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія вручили Костянтину Олександровичу Торянику, Ігорю Олексійовичу Алімову і Микиті Олександровичу Каракаю.

У дар новоосвяченому храму митрополит Єлисей підніс образ святителя Миколая, ктитор храму Микита Олександрович Каракай підніс в дар храму образ Божої Матері «Неопалима купина».
Нагадаємо, в УПЦ МП невтомлюються повторяти, що їх дискримінують на всіх рівнях.