Created with Sketch.

"Гнана" Церква: УПЦ МП освятила новий храм на Харківщині

18.11.2024, 12:39

На Харківщині 16 листопада митрополит Харківській і Богодухівський УПЦ МП Онуфрій (Легкий) звершив Великий чин освячення та першу Божественну Літургію у храмі Різдва Івана Предтечі села Івано-Шийчине Богодухівського району, Харківської області.

На сугубій єктенії митрополит Онуфрій підніс молитву за мир на українській землі, повідомляє Центр інформації УПЦ МП.

Після відпусту єрарх УПЦ МП звернувся до духовенства і вірян з архипастирським словом.
Він також вручив церковні нагороди ктиторам та благодійникам храму.

Згодом митрополит Онуфрій відвідав Свято-Духівський храм та волонтерський центр при храмі котрий працює задля допомоги нужденних та військових котрі захищають Україну.

Читайте також
Суспільство Папа урочисто відкрив головну вежу собору Саґрада Фамілія у Барселоні
18 листопада, 11:17
Суспільство Близько 100 релігійних споруд зазнали руйнувань або пошкоджень внаслідок війни за минулий рік
18 листопада, 11:26
Суспільство На Патріаршому соборі УГКЦ у Києві встановлюють сонячні батареї
18 листопада, 14:15
Суспільство Громада на Черкащині після приєднання до ПЦУ через суд отримала храм
18 листопада, 10:01