Created with Sketch.

"Гнана" Церква: УПЦ МП освятила новий храм на Київщині

30 січня, 16:39

Митрополит Білоцерківський і Богуславський 25 січня Августин звершив освячення новоспорудженого храму рівноапостольного великого князя Володимира в селі Ківшовата Таращанського благочиння Білоцерківської єпархії.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на єпархіальну пресслужбу.

Після чину освячення єрарх УПЦ МП очолив у храмі Божественну Літургію. Йому співслужили настоятель храму протоєрей Володимир Богдаренко, голова єпархіального відділу із взаємодії зі Збройними силами України та правоохоронними органами протоєрей Димитрій Марандюк, архидиякон Константин (Гоменюк) і протодиякон Василій Гоюк.

Після Богослужіння керуючий Білоцерківською єпархією вручив церковні відзнаки і благословенні грамоти групі

Читайте також
Суспільство Папа урочисто відкрив головну вежу собору Саґрада Фамілія у Барселоні
30 січня, 11:17
Суспільство Близько 100 релігійних споруд зазнали руйнувань або пошкоджень внаслідок війни за минулий рік
30 січня, 11:26
Суспільство На Патріаршому соборі УГКЦ у Києві встановлюють сонячні батареї
30 січня, 14:15
Суспільство Громада на Черкащині після приєднання до ПЦУ через суд отримала храм
30 січня, 10:01