Created with Sketch.

"Гнана" Церква: УПЦ МП освятила новий храм

07.06.2021, 12:17

Митрополит УПЦ МП Варсонофій 5 червня звершив освячення престолу і храму святителя Миколая в селі Олександрівка Жмеринського району Вінницької області.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Митрополиту Варсонофію співслужили секретар єпархії архимандрит Аркадій (Сенчуківський), благочинний Жмеринського округу протоєрей Ярослав Коромчевський, настоятель храму протоєрей Василій Василічишен та духовенство благочиння.

Храм будували та оздоблювали протягом 30-ти років. Протоєрей Василій Василічишен постійно працював над храмом: була добудована дзвіниця, побудовано притвор, зроблений повністю ремонт всередині та зовні.

Читайте також
Суспільство Папа урочисто відкрив головну вежу собору Саґрада Фамілія у Барселоні
07 червня, 11:17
Суспільство Близько 100 релігійних споруд зазнали руйнувань або пошкоджень внаслідок війни за минулий рік
07 червня, 11:26
Суспільство На Патріаршому соборі УГКЦ у Києві встановлюють сонячні батареї
07 червня, 14:15
Суспільство Громада на Черкащині після приєднання до ПЦУ через суд отримала храм
07 червня, 10:01