Created with Sketch.

Голова Донецької облдержадміністрації молиться за кару Божу для своїх ворогів

25.05.2011, 11:32

Про це Анатолій Близнюк сказав 23 травня на прес-конференції.

Про це Анатолій Близнюк сказав 23 травня на прес-конференції, передає УНІАН.

Міркуючи про те, що в країні є деякі політики, які займаються лише політиканством, не думають про людей, чиновник зауважив, що «Господь суддя» тим, хто «каламутить» народ. І додав: «Я не можу судити. Я слухав проповідь Кирила (Глави Російської Православної Церкви. – Ред.), який сказав: “Ви моліться за своїх ворогів, і чим більше ви за них молитиметеся, тим швидше Господь їх покарає”. Тому я молюся».

Читайте також
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29