• Головна
  • Новини
  • Голова Львівської ОДА подякував Апостольському Нунцію Івану Юрковичу за 7-річне служіння в Україні...

Голова Львівської ОДА подякував Апостольському Нунцію Івану Юрковичу за 7-річне служіння в Україні

23.03.2011, 10:11
Голова Львівської ОДА подякував Апостольському Нунцію Івану Юрковичу за 7-річне служіння в Україні - фото 1

Голова Львівської ОДА М. Цимбалюк 21 березня зустрівся з Апостольським Нунцієм в Україні Іваном Юрковичем. М.Цимбалюк подякував Нунцію за служіння та діяльність в Україні, підтримку в богослужбовій діяльності та налагодження державно-конфесійних відносин членів Конференції єпископів РКЦ в Україні та УГКЦ.

Yurkovycn_nuncio.jpgГолова Львівської ОДА М. Цимбалюк 21 березня зустрівся з Апостольським Нунцієм в Україні Іваном Юрковичем. М.Цимбалюк подякував Нунцію за служіння та діяльність в Україні, підтримку в богослужбовій діяльності та налагодження державно-конфесійних відносин членів Конференції єпископів РКЦ в Україні та УГКЦ. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«У нас протягом останніх років налагоджено тісну співпрацю з усіма релігійними громадами, у тому числі римо-католицькою громадою. Протягом останніх років завдяки цій співпраці відбулись передачі храмів громаді. І тут хочу зауважити, що вони зараз мають належний вигляд не лише, як культові споруди, а й пам’ятки архітектури», – наголосив М.Цимбалюк.

Нунцій подякував в свою чергу за роботу М. Цимбалюку та наголосив, що коли робота ведеться у формі діалогу завжди є позитивний результат: «Львів є одним з особливих міст в Україні. Тут багата історія, культура».

Як вже повідомлялося, Папа Римський Бенедикт XVI призначив архиєпископа Івана Юрковича, який від 22 квітня 2004 року до цього часу був Апостольським Нунцієм в Україні, послом Ватикану в Російській Федерації. Архиєпископ Іван Юркович за походженням словенець. Упродовж своєї дипломатичної служби архиєпископ Іван Юркович займав такі посади: Секретар Апостольської Нунціатури у Південній Кореї (1984 -1988), Аудитор Апостольської Нунціатури в Колумбії (1988-1992), Радник Представництва Святого Престолу в Російській Федерації, Радник у Державному Секретаріаті з питань Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ) (1996-2001). 28 липня 2001 року був призначений Апостольським Нунцієм в Білорусі і титулярним Єпископом Корбавії. Єпископське рукоположення отримав 6 жовтня 2001 р. 2004 року архиєпископ Монсеньйор Іван Юркович був призначений Апостольським Нунцієм в Україні, де звершував свою місію впродовж 7 років.