Created with Sketch.

Гошівський монастир прийме на реабілітацію до 30 бійців АТО

21.05.2015, 12:22

Українська Греко-Католицька Церква планує провести духовну реабілітацію для учасників АТО у Гошівському монастирі, що на Франківщині. Про це на прес-конференції розповів капелан Івано-Франківського хоспісу о. Ярослав Рохман, передає "День".

Українська Греко-Католицька Церква планує провести духовну реабілітацію для учасників АТО у Гошівському монастирі, що на Франківщині. Про це на прес-конференції розповів капелан Івано-Франківського хоспісу о. Ярослав Рохман, передає "День".

“Комісія душпастирства і охорони здоров’я УГКЦ організовує з 1 по 5 липня духовно-психологічне розвантаження для учасників АТО у Гошеві в монастирі сестер Пресвятої Родини”, — повідомив він.

За словами священика, до проведення реабілітації залучать і медичних працівників, зокрема масажистів, а також тренерів з фізкультури.

Капелан Ярослав Рохман уточнив, що у цьому заході зможе взяти участь максимум 30 учасників АТО.

 

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Сьогодні, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06