Created with Sketch.

Греко-католики готуються до прощі у Прилбичі

29.10.2013, 09:31

До 69-ї річниці смерті митрополита Андрея Шептицького 1 листопада УГКЦ проведе традиційну проща духовенства та вірних Львівської архиєпархії до с. Прилбичі (Яворівський р-н).

До 69-ї річниці смерті митрополита Андрея Шептицького 1 листопада Львівська архиєпархія УГКЦ проведе традиційну проща духовенства та вірних до с. Прилбичі (Яворівський р-н).

Цього року паломництво очолить архиєпископ і митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк).

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, об11.30 відбудеться панахида біля каплиці-усипальниці родини Шептицьких у Прилбичах;

12.00 – Божественна Літургія в храмі, збудованому на честь слуги Божого митрополита Андрея та блаженного Климентія Шептицьких;

13.30 – фуршет;

14.00 – презентація анімаційного фільму про митрополита Андрея, екскурсія.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28