Created with Sketch.

Громада Кіровоградщини звернулася до облради з проханням заборонити УПЦ МП

11.10.2022, 11:04

Аджамська територіальна громада звернулася до Кіровоградської обласної ради з проханням заборонити діяльність Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Відповідне рішення прийняли на засіданні виконкому сільради, інформує Перша електронна газета.

“Аджамська громада прийняла Рішення про Звернення до Кіровоградської обласної ради ПРО ЗАБОРОНУ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (московського патріархату) в зв’язку з підтримкою російської агресії”, – йдеться у повідомленні на сайті громади.

Окрім заборони діяльності УПЦ МП, члени виконкому пропонують накласти санкції на керівництво УПЦ МП, забезпечити реагування правоохоронців на співпрацю священників з агресором, а також ведення антиукраїнської пропаганди. Окрім того, виконком просить заборонити використання пам’яток історії та архітектури УПЦ МП.

 

Читайте також
Держава Почаївську лавру перевірять на зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією, - ДЕСС
11 жовтня, 12:27
Держава Громадська рада при МОН обговорила актуальні питання взаємодії держави, освітньої сфери та релігійних організацій
11 жовтня, 09:20
Держава На території лаври досі перебуває щонайменше 140 ченців УПЦ МП
11 жовтня, 11:40
Держава Окупанти примушують релігійних діячів Криму до публічної підтримки Кремля
11 жовтня, 12:33