Created with Sketch.

Громада на Вінниччині, яка приєдналася до ПЦУ, після тривалої боротьби отримала храм

24.09.2024, 11:40

Митрополит Вінницький і Барський Симеон провів Божественну Літургію у селі Зарванці, де подякував громаді за вихід з УПЦ Московського Патріархату та приєднання до Православної Церкви України. Під час Служби були піднесені молитви за перемогу України, а активні члени громади отримали нагороди за внесок у здобуття духовної незалежності.

Про це повідомляє пресслужба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

Божественна Літургія у храмі святої великомучениці Параскеви у селі Зарванці відбулася 21 вересня, у день віддання свята Воздвиження животворчого Хреста Господнього. У Богослужінні взяли участь клірики Вінницько-Барської та Вінницько-Тульчинської єпархій. Під час служби були піднесені молитви за Українське військо та перемогу України.

Після Літургії митрополит Симеон подякував громаді, яка ухвалила рішення про вихід з УПЦ Московського Патріархату та приєдналася до Православної Церкви України.

Громада ухвалила це рішення ще наприкінці березня, проте впродовж пів року стикалася з труднощами: колишній настоятель та його прихильники перешкоджали доступу парафіян до храму. Проте люди продовжували збиратися на церковному подвір’ї та проводили Богослужіння просто неба.

Під час Богослужіння митрополит Симеон вручив медалі "За жертовність і любов до України" активним членам релігійної громади та благодійникам парафії.

Читайте також
Православні Павло (Лебідь) заявив, що лавру “зруйнував диявол”, там “порожнеча, гидота і занепад”
24 вересня, 18:20
Православні Кремлівський антихрист вчинив злочин проти християнства, - Предстоятель ПЦУ про обстріл Києво-Печерської лаври
24 вересня, 08:39
Православні Предстоятель ПЦУ провів зустріч з генеральним консулом України у Стамбулі
24 вересня, 10:01
Православні У Рівному збудують перший в Україні сучасний православний собор
24 вересня, 13:00