Created with Sketch.

Громадська рада при МОН обговорює можливість впровадження предметів морально-духовного спрямування у школі

09.02.2022, 09:21

Засідання Громадської ради в Міністерстві освіти та науки України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти та науки України відбулося 2 лютого 2022 року.

Як повідомляє “Релігія в Україні”, під час засідання були обговорені питання подальшої роботи Громадської ради та затверджений план діяльності на 2022 рік

Йшлося також про пропозиції щодо запровадження в навчальних закладах предметів морально-духовного спрямування.

Громадська рада з питань співробітництва з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві була створена у жовтні 2008 року відповідно до наказу Міністерства освіти та науки від 20.10.2008 No 941 та з ініціативи Церков та релігійних організацій України всебічному забезпеченню свободи совісті та подальшої гармонізації конфесійних відносин у сфері освіти, підтримання постійного діалогу з церквами та релігійними організаціями та ефективнішого використання їх потенціалу в навчально-виховному процесі.

Читайте також
Держава Почаївську лавру перевірять на зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією, - ДЕСС
09 лютого, 12:27
Держава Громадська рада при МОН обговорила актуальні питання взаємодії держави, освітньої сфери та релігійних організацій
09 лютого, 09:20
Держава На території лаври досі перебуває щонайменше 140 ченців УПЦ МП
09 лютого, 11:40
Держава Окупанти примушують релігійних діячів Криму до публічної підтримки Кремля
09 лютого, 12:33