Created with Sketch.

Губернатор Львівщини вручив подяку Главі УГКЦ за вагомий внесок у запобігання поширенню Covid-19

09.06.2020, 08:40
Департамент інформації УГКЦ

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький 8 червня під час Архиєрейської Літургії з нагоди хіротонії владики Миколая Бичка в архикатедральному соборі Святого Юра вручив подяку Патріарху Святославу за вагомий внесок у запобігання поширенню Covid-19.

«Подяка висловлюється за вагомий внесок у запобігання поширенню на території України та Львівської області гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», - йдеться у документі.

Глава УГКЦ Святослав одразу після запровадження в Україні карантину, оголосив про те, що віряни можуть не сповідатись і не причащатись, а також не брати участі у недільних та святкових богослужіннях.

Про це першоєрарх розповів у своєму відеозверненні. Також Патріарх Святослав пояснив, як поводитися людям у храмах під час Страсного тижня та Великодня.

У зв’язку з надзвичайними обставинами Блаженніший Святослав закликав усіх греко-католиків залишатися вдома, але якщо люди таки прийдуть до церкви, то вони мусять дотримуватися правил карантину, так само як і священники.

“Ми просимо, щоб в наших храмах священники звершували служби без вірних, просимо бути їх на дворі зберігаючи соціальну дистанцію та інші санітарні приписи”, — зазначив він.

Глава УГКЦ також зобов’язав священників після кожного причасника дезінфікувати ложечку рушником, просоченим спиртом відповідної концентрації.

Читайте також
Держава Зеленський заслухав доповідь Клименка про ліквідацію наслідків удару по лаврі
09 червня, 09:41
Держава Львівська облада звернулась до Зеленського з пропозицією запросити Папу Лева XIV до України
09 червня, 13:03
Держава Почаївську лавру перевірять на зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією, - ДЕСС
09 червня, 12:27
Держава Громадська рада при МОН обговорила актуальні питання взаємодії держави, освітньої сфери та релігійних організацій
09 червня, 09:20