Created with Sketch.

Хор УАПЦ здобув перемогу на фестивалі у Польщі

16.02.2015, 10:20

Хор "Ставрос" отримав гран-прі на IV Міжнародному екуменічному фестивалі колядок та пасторалів, що відбувся у карпатському містечку Чісна (Польща).

Хор "Ставрос" отримав гран-прі на IV Міжнародному екуменічному фестивалі колядок та пасторалів, що відбувся у карпатському містечку Чісна (Польща).

Участь у фестивалі взяв десяток колективів з України, Польщі та Словаччини.

Львівський хор, який функціонує при ставропігійському братстві святого апостола Андрія Первозванного УАПЦ, на фестивалі був єдиним представником України.

"Перемога - це натхнення до нових досягнень, -пообіцяв Юрій Федів, організатор "Ставросу". - Бо є потреба поширення української духовної творчості, що сприяє утвердженню нашої ідентичності та розвитку культури".

Відтак, колектив готується до участі в наступних фестивалях та розширює концертну програму, повідомляють Львівські новини.

Читайте також
Україна і світ У Парижі відкрили виставку про руйнування української культурної спадщини внаслідок війни
Сьогодні, 09:20
Суспільство Вісім ікон зі зруйнованого на Запоріжжі храму зберігатимуть на Волині
Сьогодні, 08:47
Культура Церковний календар, 14 липня. Святий апостол Акила
Сьогодні, 08:05
Світові У Туреччині археологи розкрили для дослідження 18 поховань у ранньохристиянській церкві Тіани
Вчора, 17:00