Created with Sketch.

Храм ПЦУ, який будували 32 роки, освятили на кордоні Волині і Львівщини

14.12.2020, 16:50

12 грудня на кордоні Волинської та Львівської областей, біля хутора Черуковатиця відбулося освячення храму на честь Покрови Божої Матері. Божественну Літургію звершили Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та Митрополит Луцький і Волинський Михаїл у співслужінні духовенства двох єпархій.

Про це повідомляє «Духовний Фронт України».

Храм змуровано в давньоруському стилі коштом жертводавця, заслуженого працівника культури України і викладача із Журавників Василя Парахіна. До будівництва храму, який зводили 32 роки, долучилися військовики Луцького прикордонного загону, волинські бджолярі, багато інших.

Окрім церкви, були освячені хрести на могилах вояків УПА.

Теги: #Волинь
Читайте також
Православні Павло (Лебідь) заявив, що лавру “зруйнував диявол”, там “порожнеча, гидота і занепад”
14 грудня, 18:20
Православні Кремлівський антихрист вчинив злочин проти християнства, - Предстоятель ПЦУ про обстріл Києво-Печерської лаври
14 грудня, 08:39
Православні Предстоятель ПЦУ провів зустріч з генеральним консулом України у Стамбулі
14 грудня, 10:01
Православні У Рівному збудують перший в Україні сучасний православний собор
14 грудня, 13:00