Created with Sketch.

Християнських книговидавців навчать користуватися сучасними бізнес-технологіями

25.02.2011, 15:28

У рамках V Київського міжнародного фестивалю християнської книги пройдуть семінари для видавців з маркетингу, електронних книг (e-book), соціальних медіа та авторського права.

У рамках V Київського міжнародного фестивалю християнської книги пройдуть семінари для видавців з маркетингу, електронних книг (e-book), соціальних медіа та авторського права.

«Бізнес-технології стрімко розвиваються в сучасному світі, однак християнські видавництва СНД їх практично не використовують, - пояснює причину проведення семінарів організатор фестивалю Тарас Бойко. - Тому ми вирішили запропонувати нашим учасникам таку унікальну можливість».

Маркетинг практично не затребуваний християнськими видавництвами, максимум - це рекламні брошури, проспекти і буклети. Тому визнаний професійними маркетологами Україні, директор з маркетингу мережі DЦ і член журі міжнародної премії у сфері маркетингових послуг «Золотий PROпелер» Ігор Дідок розповість про тенденції у своїй сфері і поділиться секретами збільшення обсягу продажів. «Маркетинг допоможе вам створити ті книги, які купуватимуть; маркетинг відповість на питання «якою має бути ціна» і сформує попит на книгу», - ділиться змістом семінару експерт.

Головний редактор порталу Baznica.Info Павло Левушкан виступить з темою «Електронні книги і християнське книговидання в XXI столітті». Пан Левушкан пояснить слухачам, які існують стандарти електронного книговидання, як готувати книгу до видання в електронному вигляді, як захистити себе від «піратів», як продавати електронні книги тощо.

Також інтернет-технологіям буде присвячений семінар «Соціальні медіа на службі видавництва» помічника народного депутата України з соціальних медіа Миколи Малухи. «Призначені для спілкування та обміну інформацією, соціальні медіа (блоги,соціальні мережі, відеоресурси, подкасти тощо) перетворилися на потужні інструменти формування громадської думки, вирішення конкретних проблем і перетворення суспільства», - пояснює важливість присутності в інтернеті М. Малуха. На думку блогера, завдяки соціальним медіа у світі заробляється не один мільярд доларів, продається не один мільйон книг, а християнські книговидавництва все ще працюють «по-старому» - через прилавок.

Одним з найбільш злободенних питань діяльності видавців є авторське право і договірні відносини. З огляду на популярність правових тем в минулі роки, кандидат юридичних наук, доцент КНУ ім. Т. Шевченка Катерина Афанасьєва проведе черговий юридичний семінар. Видавництвам будуть запропоновані такі теми: реєстрація авторських прав, правила вживання знака copyright, охорона окремих елементів видання, як розпізнати плагіат, цивільно-правові способи захисту прав та інші.

Нагадаємо, Київський міжнародний фестиваль християнської книги є наймасштабнішим форумом християнських книговидавців на пострадянському просторі, що збирає учасників з СНД, Європи і Північної Америки. Традиційно проходить разом із головною книжковою подією Києва - міжнародним книжковим ярмарком «Медвін».

Як недавно повідомляла РІСУ, у лютому 2011 року в Україні були видані перші електронні християнські книги українською мовою, серед яких - повість українського автора Надії Гербіш "Художниця" та перекладна книга британського євангелиста Тоні Ентоні "Приборкання Тигра"

Читайте також
Культура Різдво - це таємниця Божої волі та диво свободи людини, - Патріарх Варфоломій у посланні 2024 року
Сьогодні, 11:22
Культура У Києві стартує «Різдвяний тиждень»: що, де і коли відбудеться
Сьогодні, 11:10
Культура Перший в Україні «Забіг Звіздарів» зібрав у Львові пів мільйона гривень на потреби ЗСУ
Сьогодні, 10:40
Суспільство У Львові родини військовополонених нагадали про тих, хто зустріне Різдво у катівнях
Сьогодні, 10:10