«Ікона Віктора Януковича» покрилася цвіллю

20.10.2011, 09:00
«Ікона Віктора Януковича» покрилася цвіллю - фото 1
За словами автора, він особисто ніякого відношення до появи цвілі на образі чинного Президента не має.

Ікона_Януковича.jpg«Ікона Віктора Януковича», яку виконав луганський майстер інсталяції В'ячеслав Бондаренко, почала покриватися цвіллю. Про це повідомив автор «ікони». За словами автора, він особисто ніякого відношення до появи цвілі на образі чинного Президента не має.

«Багато хто чекав дива під час хресного ходу, але дива не сталося. Ікона мироточити не стала. Як розцінювати появу цвілі не знаю. Але факт залишається фактом - біла цвіль покрила частину обличчя Януковича », - прокоментував автор.

Він також додав, що після скоєного хресного ходу (у Луганську 9 жовтня 2011) усі три образи Президента зберігалися разом, але цвіллю покрився тільки один. Нагадаємо, інсталятор Бондаренко розповідав, що ідея зробити таку «ікону» до нього прийшла під час святкування народження дочки його друга. «Ми пили коньяк і їли цукерки« Світоч». Коли з'їли, я звернув увагу на коробку і вирішив, що з неї можна щось цікаве зробити », - поділився автор.

За словами Бондаренка, щоб створити інсталяцію, йому, крім коробки з-під цукерок, знадобилися камінчики для акваріума, клей «Момент» і власне, потрет Президента. Фотографію Віктора Януковича художник скачав з офіційного сайту глави держави і роздрукував її на кольоровому принтері.

Бондаренко розповідав, що хоче, щоб до його роботи ставилися як до жарту. 9 жовтня, активісти Центру розвитку сучасних аудіо-візуальних мистецтв «Луганда-хаус» провели в Луганську акцію, представивши людям «ікони Януковича». Вулицями в центрі Луганська активісти пронесли три роботи луганського художника В'ячеслава Бондаренко «Ікона Св. Януковича». Про це повідломляє інформагенство «Комментарии».