Created with Sketch.

Інтернет-конференція з нагоди 20-ліття Харківського собору УПЦ (МП)

10.04.2012, 17:20

Українська асоціація релігієзнавців та інтернет-портал «Релігія в Україні» проводять міжнародну наукову Інтернет-конференцію «Православ'я в Україні після Харківського Собору єпископів (1992 р.): проблеми, здобутки, перспективи»

Українська асоціація релігієзнавців та інтернет-портал «Релігія в Україні» проводять міжнародну наукову Інтернет-конференцію «Православ'я в Україні після Харківського Собору єпископів (1992 р.): проблеми, здобутки, перспективи»

«2012 р. виповнюється двадцять років з часу проведення у Харкові Собору єпископів Української Православної Церкви, після якого відбулось прикре розділення в Українському Православ’ї. І до сьогодні події 1992 р. викликають діаметрально протилежні оцінки: від повного схвалення до принципового засудження. Однак не викликає сумніву, що Харківський Собор став однією з доленосних подій в новітній історії Православ’я в Україні, — йдеться в анонсі заходу.

20-річчя подій 1992 р. є доброю нагодою замислитися над історичним шляхом Православної Церкви в незалежній Україні. Українська асоціація релігієзнавців запрошує істориків, богословів, релігієзнавців, представників світських та церковних навчальних закладів, наукових інституцій як в Україні, так і за її межами, долучитися до широкого обговорення проблем розвитку Православної Церкви у незалежній Україні».

Аби залучити до участі у такому обговоренні якомога більшу кількість учасників, Українська асоціація релігієзнавців вирішила провести Міжнародну Інтернет-конференцію на базі Інтернет-порталу «Релігія в Україні».

Всі, хто бажають взяти участь у конференції, можуть надсилати свої доповіді, статті та інші матеріали на нижче подану адресу редакції порталу «Релігія в Україні». Тексти приймаються до 15 травня. Оргкомітет конференції розглядатиме усі надіслані матеріали та приймати рішення про можливість їх публікації. Матеріали будуть друкуватися на порталі «Релігія в Україні». Також тут буде проведено обговорення опублікованих матеріалів (у форматі вільних коментарів). Тривалість конференції буде визначено в залежності від кількості отриманих матеріалів.

В центрі уваги конференції будуть наступні проблемні питання:

Робочі мови конференції: українська та російська.

Обсяг статей: до 0,5 умовного авторського листа (до 20 тисяч знаків).

Усі питання щодо організації конференції та тексти статей можна надсилати на адресу: religion.ua@gmail.com

За результатами конференції (в залежності від кількості та якості наданих матеріалів) оргкомітетом буде прийнято рішення щодо проведення однойменного Круглого столу та підготовки до друку збірника матеріалів конференції. 

Читайте також
Світові Підбиваючи підсумки року, Кирил згадав свій внесок у війну в Україні
Вчора, 13:09
Суспільство Патріарх УГКЦ розповів, як молиться під час ракетних обстрілів
Вчора, 12:29
Суспільство Олександру Усику заборонили на ринзі цілувати хрест
Вчора, 12:18
Суспільство РПЦ виступила проти багатоженства на Росії
Вчора, 11:46