Ісламський культурний центр «Буковина» відкрили у Чернівцях

Ісламський культурний центр «Буковина» відкрили у Чернівцях - фото 1
У Чернівцях 15 серпня урочисто відкрили Ісламський культурний центр «Буковина», що увійде до мережі ісламських культурних центрів ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід». У центрі діє мечеть, підпорядкована Духовному управлінню мусульман України «Умма».

У рамках відкриття провели екскурсію культурним центром, презентацію нової редакції книги «Українські просвітителі та іслам» Соломії Вівчар з автограф-сесією та частування традиційними стравами мусульманських народів, інформує ІА АСС.

Як повідомляють на Facebook-сторінці «Ісламський культурний центр «Буковина», Центр стане першим мусульманським осередком на Буковині, що об’єднує у своїй діяльності релігійний, культурно-просвітній та соціальний напрями.

Його поява викликана як потребою розвитку мусульманської громади регіону, так і потребами громади Чернівців, що прагне розвивати рідне місто як осередок дружби й добросусідства між представниками різних конфесій, національностей та як привабливий майданчик міжнародного культурного обміну.

Мусульманська громада міста збудувала власну мечеть за три роки. Придбання ділянки та безпосередньо будівництво відбувалося за гроші добродійників. Центр знаходиться за адресою: вул. Головна, 150а, м. Чернівці.