• Головна
  • Новини
  • Іван ХХІІІ та Іван Павло ІІ стали святими Католицької Церкви...

Іван ХХІІІ та Іван Павло ІІ стали святими Католицької Церкви

27.04.2014, 12:26
Іван ХХІІІ та Іван Павло ІІ стали святими Католицької Церкви - фото 1
Сьогодні, під час Урочистої Меси, Папа Франциск проголосив своїх попередників, Івана ХХІІІ (1958-1963) та Івана Павла ІІ (1978-2005), святими Католицької Церкви.

Сьогодні, під час Урочистої Меси, Папа Франциск проголосив своїх попередників, Івана ХХІІІ (1958-1963) та Івана Павла ІІ (1978-2005), святими Католицької Церкви.

Нові святі Католицької Церкви

КанонізаціяЯк повідомляє Радіо Ватикан, Богослуження розпочалося проказуванням Коронки до Божого Милосердя та Літанії до всіх святих, під час якої відбувся процесійний вхід служителів. Після початку Меси постулятори звернулися до Святішого Отця з проханнями про визнання святості, після чого, проказавши молитву до Святого Духа, Вселенський Архиєрей зачитав формулу канонізації.

Під час співу антифону внесено та покладено на призначеному місці мощі новопроголошених святих. Їх принесли Флорібет Мора Діаз з Коста-Ріки, зцілена за заступництвом святого Івана Павла ІІ, та племінники святого Івана ХХІІІ.

Після обкадження мощей продовжилося Євхаристійне Богослуження, яке закінчиться проказуванням молитви «Царице Неба».

З Главою Католицької Церкви співслужили вислужений Папа Бенедикт XVI, 150 кардиналів, понад 700 єпископів та величезна кількість священиків. Серед них – Патріарх Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, та Архиєписко-митрополит Мечислав Мокшицький, Голова Конференції римо-католицьких єпископів України.

Паломники у РиміПід час Літургії, зокрема, китайською мовою була зачитана молитва до св. Івана ХХІІІ (який відомий як Папа миру), щоби правителі світу не розпалювали війни і щоби запанував мир.

На ці урочистості до Риму приїхали сотні тисяч паломників з цілого світу. Напередодні вони взяли участь у різних принагідних заходах на вулицях і площах поблизу Ватикану.