Івано-Франківська єпархія УПЦ МП поновила судову тяганину за приміщення дитсадка

У Господарському суді Івано-Франківської області повідомили, що до суду з позовом звернулась Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви Московського Патріархату та просить суд скасувати рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради стосовно будівлі по вулиці Чорновола, 6 у місті Івано-Франківську.

Івано-Франківська єпархія УПЦ МП поновила судову тяганину за приміщення дитсадка - фото 60646

 

Про це повідомляє Курс.

Нагадаємо, приміщення колишнього дитячого садочка використовується як церква УПЦ – Преображенський храм.

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про припинення договору оренди нежитлових приміщень у зв’язку з необхідністю використання приміщень для потреб власника – територіальної громади міста Івано-Франківська, а саме для будівництва дошкільного навчального закладу, повідомляє пресслужба суду.

Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви, не погоджуючись із таким рішенням, звернулась до Господарського суду із позовом. Суд відкрив провадження у справі. Наступне судове засідання призначено на 16 листопада 2020 року.

Судова тяганина за приміщення триває понад три роки.

УПЦ МП щоразу відмовлялася звільняти приміщення на Чорновола.

У вересні 2020 завершився розгляд попередньої справи. Тоді виконком позивався з єпархією. Суд виніс рішення на користь міста і зобов’язав Івано-Франківську єпархію Української Православної Церкви звільнити та повернути нежитлові приміщення, які знаходяться по вул. Чорновола, 6 та 6Б в м. Івано-Франківську (Спасо-Преображенський храм).

Тоді єпархія на своїй офіційній сторінці опублікувала, що не погоджується із таким рішенням суду. І збиралася оскаржувати рішення суду першої інстанції до Західного апеляційного господарського суду. Натомість подала позов.