Івано-Франківський Карітас розпочав Тиждень подружжя

14 травня, 10:34
Суспільство
Івано-Франківський Карітас розпочав Тиждень подружжя - фото 1
В центрі Івано-Франківська на території Палацу Потоцьких відбулася презентація програми заходів Family practice «Простір для сімейного розвитку». Захід відбувся в рамках Тижня подружжя, який організовує БФ "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" та Департамент молодіжної політики та спорту.

Зокрема, для дітей та дорослих провели перший сімейний захід з нагоди Тижня подружжя - майстер-класи до Міжнародного дня сім'ї - "Сім'я: там, де увага та тепло", розраховані для усієї родини, розпис пряників "7-Я", майстер-класи – «Прикраса для мами», «Посади квітку», «Декорування будиночка в техніці деку паж», конкурс малюнка "Моя сім'я".

Тиждень подружжя в Івано-Франківську проводять уже протягом шести років. Карітас долучився до цієї ініціативи три роки тому і, як стверджують у фонді, заходи, які відбуваються під час Тижня, організовуються більш масштабно.

Івано-Франківський Карітас розпочав Тиждень подружжя - фото 72417

 

«Адже розуміємо, що сім’я – це не лише матеріальний добробут, але й, перш за все, клопітка робота над створенням якогось гармонійного простору між, спочатку, подружжям, а потім іншими членами родини – дітьми, - розповіда власкору РІСУ Наталії Палій виконавчий директор БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ Наталія Козакевич. - Для Карітасу сім’я завжди в центрі уваги. Бо добробут держави починається з добробуту в ній. Отже, ми намагаємося підтримувати такі ініціативи, щоб надати підтримку матеріальну, психологічну, навчальну, педагогічну. І саме в процесі проведення Тижня подружжя - Family practice ми будемо організовувати майстер-класи як для дітей, так і дорослих. Також різні тренінги, навчання, вебінари для подружжя для того, щоб навчитися спільно мистецтву бути щасливими людьми і родинами».

Івано-Франківський Карітас розпочав Тиждень подружжя - фото 72418

 

Як каже пані Наталія, робота Карітасу в часі проведення Тижня подружжя акцентуватиметься на відповідях на найактуальніші запити, які стосуються комунікації в подружжі, побудові гармонійних дитячо-батьківських відносин, вирішенні певних конфліктів.

А поки чимало охочих долучилися до заходу в Палаці Потоцьких.

Пан Віталій прийшов з шестирічним сином Богданчиком, аби, як поділився, син долучився до чогось нового і цікавого. Хлопчик виготовляв паперовий будиночок у якому, як каже - обов’язково хтось поселиться.

Дев’ятирічна Христинка прийшла на захід з молодшою сестричкою Іринкою. «Ми з Іринкою вирішили намалювати будинок і нашу сім’ю, - каже вона. – Це мама, тато, я і сестричка. Слово сім’я для мене означає – любов, тепло один для одного, підтримка».

Заходи до Тижня подружжя триватимуть з 13 травня до 20 червня. Формат зустрічей – офлайн та онлайн.