Created with Sketch.

Івано-Франківську єпархію УПЦ МП очолив фігурант "Миротворця"

25.11.2022, 09:13

Синод УПЦ МП, який відбувся 23 листопада, обрав архимандрита Никиту (Сторожука) єпископом Івано-Франківським та Коломийським. Попереднього керманича єпархії митрополита Серафима учасники Синоду "почислили на спокій". Архиандрит Никита до обрання був секретарем Чернівецько-Буковинської єпархії.

Як зазначає Суспільне, у базу "Миротворець" архимандрита Никиту (Сторожука) додали 1 травня 2020 року.

Серед причин внесення архимандрита Никити (в миру – Андрія Сторожука) до бази “Миротворця” – вчинення провокацій, маніпуляція інформацією й участь у дестабілізації суспільного життя в Україні.

Також клірика УПЦ МП вважають противником незалежності українського православ’я від РПЦ, йдеться на сайті "Миротворця".

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
25 листопада, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
25 листопада, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
25 листопада, 08:59