Created with Sketch.

Із церкви на Волині викрали Євангеліє 1892 року

22.06.2015, 09:28

Також зловмисники забрали дарохранильницю, срібну чашу та срібного престольного хреста.

Також зловмисники забрали дарохранильницю, срібну чашу та срібного престольного хреста.

У с. Журавники Горохівського району Волинської області невідомі викрали з храму Євангеліє 1892 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС на Волині.

Злочин трапилася у ніч із 18 на 19 червня. Злодії проникли у Свято-Дмитрівський храм через вікно, розігнувши металеві ґрати.

"Зловмисники викрали напрестольне Євангеліє 1892 року, дарохранильницю, срібну чашу та срібного престольного хреста. З місця події міліціонери вилучили сліди пальців рук та слід взуття", – йдеться в повідомленні.

Читайте також
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07