Із синагоги викрали людину: поліція знайшла її за тиждень

Напередодні Дня Незалежності України з Центральної синагоги Києва викрали людину. Поліція за тиждень розкрила злочин. Потерпілого звільнили, а викрадачів затримали.
Із синагоги викрали людину: поліція знайшла її за тиждень - фото 57882

 

Про це у Facebook повідомив колишній народний депутат Георгій Логвинський пише Gazeta.ua.

За його словами, чоловіка викрали з синагоги 21 серпня. Близько 10-ї ранку під приводом бізнес-угоди до синагоги під'їхав чорний Mercedes з колишнім бізнес-партнером потерпілого і ще однією особою.

"Нічого не віщувало небезпеки з урахуванням, що учасники були знайомі між собою, хоча й мали невирішені фінансові питання з минулого життя. Надалі зв'язок із потерпілим зник, а телефон нібито вимкнувся в метро", - говорить Логвинський.

Також депутат підкреслив, що викрадачі діяли професійно. Номери на авто було підроблено, під час викрадення не використовували телефонів, замітали сліди та змінювали авто.

Справу взяв на контроль міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Уже в неділю правоохоронці взяли слід, а операцію тримали в таємниці, оскільки передбачалося, що в банді були колишні або чинні працівники поліції.

"У рамках розслідування було встановлено цілу банду з понад 10 осіб, серед яких колишній працівник СБУ. Щодо потерпілого було застосовано насильство з метою отримання майна. Бандити не приховували облич, що з огляду на особливості цієї справи однозначно говорить про те, що в живих його залишати не збиралися", - зазначив Логвинський.

Потерпілого утримували в підвалі будинку під Києвом. Поліція штурмом звільнила заручника 29 серпня, за різними адресами було затримано 7 осіб. За словами Логвинського, у підозрюваних вилучили автомати, гранати і гранатомети. Усі затримані перебувають у СІЗО, найближчим часом їм оберуть запобіжний захід у Печерському суді Києва.